top of page
5S9A0195.JPG

Ar mano istorija panaši į Tavo?

Kai ne visi keliai veda į laimę, bet pasirenki tą kryptį, kuri nuves

Visuomet buvau ambicinga perfekcionistė. Išpildžiau savo svajonę studijuoti užsienyje, baigiau tarptautinės teisės mokslus ir pagaliau gavau pirmą darbą, žadėjusį daug žadančią karjerą ateityje. Man pavyko

Tačiau viduje nesijaučiau laiminga. 
Niekaip negalėjau suprasti kodėl.

Pažvelgus iš šono, neturėjau kuo skųstis - turėjau puikų darbą, šviesias karjeros perspektyvas ateityje, sveikus mylimus žmones ir draugus aplink. Tačiau viduje, vis negalėjau nurimti. Jaučiaus pasimetusi, pervargusi ir neturinti jokio supratimo, nei kokio pokyčio noriu, nei nuo ko turėčiau pradėti to pokyčio siekti. Tačiau mintis apie bėgančias savaites ir dienų skaičiavimą nuo savaitgalio iki savaitgalio, nuo atostogų iki atostogų mane be galo slėgė. Svajojau ir troškau užsiimti veikla, kuri man patiktų ir domintų, ir vis savęs klausiau, ar nėra taip, kad noriu per daug, ar man tai pasiekiama, ar tai tik aplinkiniams laimės kūdikiams? 

Nors nežinojau nuo ko pradėti, jaučiau, kad atėjo metas pokyčiams.

Spindėk ir klestėk savo mylimoje veikloje, nes to norėti nėra per daug. 

Labas, sveika atvykusi į mano istorijos puslapį!

Mano kelionė į savirealizaciją buvo ilga ir vieniša, tačiau šiandien žinau, kad Tavoji gali būti kitokia. Įsivaizduok tą rytą, kai atsikeli iš lovos nekantraudama pradėti dienos darbus. Kai esi pareigose, kurios atspindi Tavo potencialą. Kai puikiai derini mylimą veiklą ir asmeninį gyvenimą. Neapsakomas jausmas, tiesa? 

Ar tai būtų mylimos veiklos paieškos, paaukštinimo esamose pareigose siekimas, geresnis balansas tarp esamos veiklos ir asmeninio gyvenimo ar nuosavo verslo pradžia su daugybe baimių - aš galiu Tau padėti. 

Po ilgų savirealizacijos paieškų, baigusi darbo veiklos ir verslo psichologijos mokslus bei įgijusi koučingo kvalifikaciją, šiandien dirbu su moterimis ir merginomis, kurios ieško to, ko kaidais nerimastingai ieškojau ir aš - prasmės savo veikloje. Puikiai žinau, ką reiškia bijoti, nežinoti, jaustis vienai, nesuprastai ir pasimetusiai. Taip pat puikiai žinau, kad sujungusi savo asmeninę patirtį su sukauptomis žiniomis, galiu Tau padėti atrasti Tavo kelią.

Šilčiausi linkėjimai, 

Eglė

 

5S9A0126.jpg

Rašyta, skaityta, girdėta

Teen breathe_edited_edited.jpg
Capture (002)_edited.jpg
joga_ajurveda_logo_edited.png
Breathe_edited.png

Šiandien gyvenu Londone, rašau straipsnius savirealizacijos temomis vieniems populiariausių sveikatingumo leidinių Didžiojoje Britanijoje Breathe ir Teen Breathe, vedu asmenines koučingo konsultacijas moterims bei profesinių įgūdžių mokymus organizacijų viduje. Taip pat, gyvenu išpildydama viena didžiausių savo asmeninės veiklos svajonių - tai MeBetter coaching, kurios tikslas padėti moterims ir merginoms atrasti mylimą veiklą ir klestėti joje, nes tai neturėtų būti pavienės išimtys, kiekviena iš mūsų gali susikurti savo svajonių karjerą. Iki čia, kur esu šiandien, vedė ilgas ir labai išsišakojęs kelias, reikalavęs daug drąsos, tikėjimo savimi, ir atsakomybės už savo laimę prisiėmimo.

 

2013 metais baigiau tarpautinės teisės bakalaurą viename iš Anglijos universitetų, ir grįžusi į Lietuvą sėkmingai įsidarbinau vienoje tarptautinėje įmonėje, kurioje pradirbau beveik 3 metus. 2016 pagaliau sukaupiau drąsą atsisakyti darbo, kurio nemėgau, ir nusprendžiau ieškoti pokyčio Londone, be jokio aiškaus plano. Tai buvo laikas, kurį skyriau bandymams ir pabandymams, vedama vienintelės taisyklės - daryti tai, kas mane džiugina ir nuo ko dainuoja širdis. Baigiau dainavimo kursus, dalyvavau Open Mics pasirodymuose, šokau salsą ir vykau į salsos festivalį Kroatijoje. Visas pajamas, gautas iš pirmo darbo ne teisės srityje, leidau kelionėms ir saviugdos knygoms, viskas vardant to vienintelio tikslo, vėl išgirsti save ir pradėti daryti tai, ką aš norėjau daryti, neklausant aplinkos nuomonių ir standartų.

Capture.PNG

I continue to reflect back on our coaching time as a north star in my ongoing work. I highly recommend anyone to work with Eglé as you'll be in exceptional hands.

Michelle, NY, USA

2017 gavau pirmą poziciją Learning & Development srityje, kas buvo mano naujai atrastas interesas.  Jaučiaus motyvuota, energinga, darbo valandos bėgo nepastebimai, norėjau augti ir tobulėti, tad galiausiai įstojau į magistro studijas, norėdama toliau gilinti savo žinias darbo veiklos ir verslo psichologijos srityje. Mano rašto darbai buvo publikuoti akademiniuose žurnaluose, o dėl savo akademinių pasiekimų ir entuziazmo sulaukiau stipendijos iš vieno įtakingiausių šių laikų psichologų Anglijoje, Profesoriaus Peter Saville. Magistro studijų metu atradau savo pomėgį rašyti ir sužinojau apie koučingą, kaip ypatingai veiksmingą metodiką, padedančią žmonėms siekti asmeninio augimo ir profesinių tikslų. 2021 nusprendžiau įgyti koučingo kvalifikaciją ir tapti sertifikuota koučere. 

Tai buvo ilga, sunki, bet įspūdinga kelionė. Aiškumas, pasitikėjimas savimi ir palaikymas buvo trys dalykai kurių man labai reikėjo visos kelionės savirealizacijos link metu, bet kurių kartais labai trūko. Tačiau šiandien, aš turiu sukaupusi patirtį, žinias ir metodikas, kurios palengins asmeninio augimo kelionę kitiems. 

Capture.PNG

My time working with Eglé was impactful and enlightening. Her natural insight and intuition led to thought provoking moments that created lasting change in my day-to-day life.

Jonathan, Alabama, USA

bottom of page